fbpx
Close

Toomas Raadik on üle pooleteise hooaja välismaal seiklemist tagasi Tehnikaülikooli tiimis

Avatar
-Toomas Raadik | Foto: Siim Semiskar

TalTechi korvpallimeeskond teatas neljapäeval, et meeskonnaga taasliitub aastaid klubi vormi kandnud Toomas Raadik, kes vahepeal käis seiklemas nii Rootsis, Norras, Rumeenia kõrgliigas kui episoodiliselt ka Tartu Ülikool Maks & Mooritsas.

Pärnust tuule tiibadesse saanud 30-aastane ja 203 cm pikkune suur äär siirdus Tallinna Tehnikaülikooli korvpallimeeskonna ridadesse 2014. aastal, kui oli lisaks Pärnule saanud kogemused kätte ka BC Kalev/Cramost.

Järgneva viie hooaja jooksul tsementeeris Raadik ennast TTÜ meeskonna kindla põhitegijana ning mängis ennast välisklubide huviorbiiti ning käis korraks proovimas Saksamaa madalamal liigatasemel. Hooajal 2019/20 pallis Raadik lühikest aega Rootsi klubis Jämtland, kuid tegi korraliku läbilöögi hoopis Norra kõrgeimas liigas Baerumi tiimis.

Tänavuse hooaja eel siirdus Raadik Rumeenia tiimi Miercurea Ciuc, kus aga pildile ennast mängida ei õnnestunud. Eestisse naastes napsas mehe kiirelt üles Tartu Ülikool, kuid pärast katseaega läksid nende teed ikkagi lahku.

Hetkel teeb Raadik veel individuaalset trenni, sest teda vaevab hüppeliigese vigastus, kuid TalTechi meeskonna kinnitusel on teda varsti juba ka väljakul näha.

👏 TA ON TAGASI

Suurim hea meel on teatada, et Toomas Raadik on TalTech korvpallimeeskonna juures tagasi.
Hooaega…

Posted by TalTech Basketball on Neljapäev, 21. jaanuar 2021

scroll to top
Inline
Inline