fbpx
Close

Ühele panustajale kukkus korvpalli MM-il õnn sülle suisa kahel korral

-USA - Prantsusmaa | Foto: Reuters/Scanpix

-USA – Prantsusmaa | Foto: Reuters/Scanpix

Pühapäeval lõppes Hiinas kaks nädalat korvpallisõpru haaranud MM-finaalturniir, kus troonile kerkis kogenud Hispaania koondis. Mitmetahuline ja kohati üllatuslik turniir pakkus häid võimalusi ka spordiennustajatele, kui Optibeti portaalis õnnestus ühel panustajal täppi panna mõne päeva jooksul koguni kahe riskipanusega.

Kasutaja Vjaceslavs suutis kolme päeva jooksul MM-i mängude abil väga väikeste panustega riisuda kahel korral küllalt suure tulu.

Esimesel juhul pani Vjaceslav mängu ühe euro ning tegi kaks live-panust. Ta oli täpne Prantsusmaa – Austraalia mängu 1. poolaja tulemuse ennustamisel ja arvas ära ka Türgi – Uus-Meremaa kohtumise 3. veerandi tulemuse. Sellega paisutas mees oma ühe euro 239,76 eurole.

Kaks päeva hiljem pani Vjaceslav mängu kõigest 20 senti ning tõi koju lõpuks 218,28 eurot. Seekord oli tema piletil kolm mängu. Ühele jalgpallipanusele lisaks kaks kõrge koefitsiendiga MM-i korvpallipanust. Mees suutis täpselt ära arvata USA – Prantsusmaa ja Austraalia – Tšehhi kohtumiste avaveerandi tulemused.

Hea võimalus oma raha mitmekordistada oli ka turniiri võitnud Hispaania tulistel poolehoidjatel, kui hispaanlaste võidukoefitsient Optibetis oli enne turniiri algust 14,75. Seejuures üllatuslikult finaali välja purjetanud Argentina koefitsiendiks pakuti turniiri eel 76,0.

Tähelepanu! Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

scroll to top