fbpx
Close

VIDEO | Kunagine Eesti meister Victor Gonzalez: siinsetel noortel on kirge ja distsipliini

-Victor Gonzalez ja Henri Ausmaa | Foto: Raivo Tammus

Aastatel 2005 ja 2006 Eesti meistriks tulnud mängujuht Victor Gonzalez käis suvel üle hulga aja Eestis palli patsutamas ning vanu kammraade külastamas. Ta oli 2005. aasta maikuus üks Tallinna Ehitustööriista võtmemängijatest ning aasta hiljem Kalev/Cramo tiimi olulisi lülisid. Tippkorvpalli ei mängi mees aga enam ammu, vaid tegeleb noorte tulevikutegijate individuaalse ettevalmistamisega suureks korvpalliks. 

Korvpall24.ee kohtus 40-aastase Gonzalezega juuli keskpaiku Pirita rannas. Oma kunagise pilkupüüdva afro-soengu oli Gonzalez maha lõiganud, kuid lai ja soe naeratus püsis jätkuvalt näol. Endine pallivõlur oli tulnud just Lõuna-Eestist Madsa spordibaasist, kus toimus TTÜ Korvpallikooli laager. Gonzalez aitas seal ka ise treeninguid läbi viia ning ühes temaga olid Tenerifelt kaasa tulnud Hispaania korvpallinoored, kes laagriga liitusid.

NB! Enne intervjuu ilmumist tuli Rae Spordikoolist uudis, et Gonzalez alustab klubis tööle kõigi korvpalligruppide juures, kus mees pöörab tähelepanu erinevatele tehnilistele elementidele – põrgatamine, viskamine, palliga liikumine jne. Treeningtöö hakkab esialgu käima inglise keeles, aga juba on klubi sõnul Victori suust kuulda ka eesti keelseid väljendeid. 

scroll to top