Suurepärane visketabavus ja ülekaal lauavõitluses aitasid Kalev/Cramo ning Tartu E-spordiliigas poolfinaali

Paf Korvpalli E-spordiliigas mängiti täna ära veerandfinaalid. Pääsu poolfinaali teenisid BC Kalev Cramo ja Tartu Ülikooli meeskonnad, kirjutab basket.ee.

Kalev/Cramo sai numbritega 52:43 jagu Rakvere Tarvast. Carl Sooär tõi võitjatele 25 silma, Kapsar Kitsing lisas 9 ja Allan Siimann 8 punkti. Rakvere suurimad skoorijad olid Hardi Paloots ja Ragnar Leppikus 15 silmaga.

Poolfinaalis tuleb Cramol vastamisi minna põhiturniiri teise kohaga pääsu nelja parema sekka teeninud Tallinna Kalev/TLÜ meeskonnaga. Pall pannakse mängu juba sel kolmapäeval kell 17:00.

Teises veerandfinaalmängus seljatas Tartu Ülikooli meeskond tulemusega 76:61 Avis Utilitas Rapla. Peeter Toomas Tael viskas Tartu kasuks 19 silma ja võttis 13 lauapalli. Hannes Saar lisas 17 silma ja 15 resultatiivset söötu ning Kregor Hermeti arvele jäi 16 punkti. Rapla poolelt vastasid Markus Ruubel 18, Frederick Kalmberg 13 ja Jan Märten Ratas 12 punktiga.

Poolfinaalis kohtub Tartu Ülikool põhiturniiri võitnud ja seni kaotuseta Pärnu Sadam/Transcomi meeskonnaga. Finaalipääsme nimel hakatakse heitlema kolmapäeval algusega kell 19:00.

Kohtumisi näeb otseülekandes Delfi TV veebis ja TV3 Sport Eesti Facebooki kanalis. Medalimängud peetakse eeloleval laupäeval, 16.mail. Liiga võitja viib koju 3000 euro suuruse auhinnaraha, teist ja kolmandat kohta autasustatakse vastavalt 2000 ja 1000 euroga.

View this post on Instagram

⚡️ PAF Korvpalli E-spordiliiga veerandfinaalist liiguvad võidukalt poolfinaalidesse @kalevcramo ja @unitartubasket!