fbpx
Close

A4 Haldus kindlustas endale play-off’is esimese asetuse

-Tõnis Uueküla | Foto: Siim Semiskar

A4 Haldus meeskond on jätkuvalt ainus tiim Optibet Rahvaliiga Põhja regioonis, kes pole sel hooajal seni kogenud kaotusekibedust. Meeskond on ka kindlustanud endale Regular formaadi I divisjoni play-off’is esimese asetuse, kui põhimõttelises duellis alistati Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK numbritega 90:80.

A4 Haldus on komplekteeritud ühtlaselt tugevalt, kui skoori eest kannavad peamiselt hoolt Tõnis Uueküla (keskmiselt mängus 16,8 punkti), Sean Stewart Jr (14 punkti), Raiko Orumaa (12,6 punkti) ning Aron Kuusik (12,1 punkti).

Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK ja IBIS Tallinn/Hausers on sisuliselt kindlustanud endale teise ja kolmanda asetuse. Audentese tiim on samuti väga ühtlane, kui koguni viis meest toovad kahekohalise arvu punkte mängus: Gerrit Lehe (16,1), Georg Oliver Metsaorg (15,6), Robert-Tiger Koit (13,6), Patrick Malm (10,1) ning Karl Gustav Jurtšenko (10,0).

IBIS Tallinn/Hausers meeskond on sarnaselt A4 Haldusele väga kogenud mängijatest kokku pandud ja on kindlasti üks Põhja regiooni meistritiitli nõudlejatest. Kaheksa meest on teinud keskmiselt kahekohalist skoori, kuid kaks neist on võtnud osa seni vaid ühes kohtumises. Vanameister Allar Leppind on meeskonna resultatiivseim keskmiselt 17,4 punktiga mängus, Anton Batanov on kahe mänguga kogunud keskmiselt 15 punkti. Karl-Ingemar Viilver on panustanud 14,5 punktiga mängus ja Igor Arendaši arvel on keskmiselt kogunenud 12,8 silma. Üle 10 punkti mängus on toonud lisaks ka Rene Rooneem (11,3) ning Priidik Ulp (10,5).

Üsna segane seis on kohtadega 4.-6., sest kolmel meeskonnal on pidamata väga palju mänge ja suure tõenäosusega jäävad mõned kohtumised ka tähtajaks pidamata. Seega on hetkel väga raske prognoosida ülejäänud play-off’i asetusi. Siinkohal kutsub Optibet

Rahvaliiga toimkond meeskondi kiirustama järelejäänud mängude korraldamisega. Play-off kohtumised algavad esimeses divisjonis juba märtsi keskel.

scroll to top