fbpx
Close

Ballzy blogi | Kolm „tavalist“ ketsi, mida on kriminaalne alahinnata!

Foto: Ballzy

Paljude korvpallisõprade üheks lemmikuks jututeemaks on erinevad NBA staarmängijad ning nende signatuurketsid. Kes noortest ja andekatest saavad endale omanimelised korvpallijalatsid, millise superstaari ketsid näevad kõige ägedamad välja või kes on see mängumees, kes on ajalooliselt n-ö üle lastud sellega, et tal pole omanimelist korvpalliketsi?

Aga korvpallijalatsite maailm ei lõpe signatuurketside juures, vastupidi, turul on väga palju suurepäraseid jalavarje, millega iga mängumees võib julgelt ja mõnuga platsile astuda. Ballzy.ee veebipoe abil tutvume ühe valikuga paremate hulgast. Siinkohal võime vabalt kinnitada, et ka ketsimaailmas kehtib see, et kallim pole alati parem ning mõnikord teevad ka odavamad jalatsid kallimatele silmad ette.


Nike Precision V Flyease

Nike Precision V Flyease mudeli paindlik tald tagab suurepärase kontrolli jalgade üle väljakul olles. Mudeli loomisel kasutatud elastne vaht ja pehme vooder tagavad ideaalse tunnetuse ning kummist tald annab vastupidavuse ka jala külgedele. Mõeldud mängimiseks kõvadel pindadel, seega on soovituslik kasutada pigem sisetingimustes. Hinnaklassilt väga taskukohane!

Vaata ketsi kohta SIIT!

Cosmic Unity Tb

Ketsi tallal on traditsiooniline kalasabamuster, mis toimib hästi siseväljakutel. Tallal oleva padja seadistus kasutab sama Zoom Air Strobelit nagu KD 12 ja 13 mudelid. Kets on loodud läbi uue Nike taaskasutuse tehnoloogia, seega on see jalats loodusõbralik ja tehtud 25% prügist. Nike Cosmic Unity on hea “isend” igas kategoorias, kuid hinnaklassilt on tegemist veidi krõbedama tootega.

Vaata ketsi kohta SIIT!

Giannis Immortality

Selle ketsi nimi on küll Giannis aga see ei ole Antetokounmpo peamine kets, millega ta NBA-d vallutab. Või no ilmselt vallutaks ta maailma ka selle ketsiga, mistõttu tasub ka sellele mudelile võimalus anda. Lisaks suurepärasele haakumisele pakub pehme välistald ketsile paindlikust ja külgtuge. Giannise kets on võimeline seda tegema, kuna on osaliselt eraldatud, võimaldades sellel liikumise ajal ideaalselt painduda ja jalale mõnusat toestust anda. Taskukohase hinna hoiatus!

Vaata ketsi kohta SIIT!

scroll to top