fbpx
Close

Ballzy ja New Balance’i koostöö tõi Eesti korvpalliväljakutele 300 „mini Kawhi Leonardit“!

Foto: Ballzy

Mida teha siis, kui sulle antakse umbes 300 paari New Balance’i kossuketsi? Õige vastus on, et tuleb teha üks väikene heategu! Koostöös New Balance’iga andis Ballzy ligi 300 paari Kawhi Leonardi korvpalliketsi lastele ja noortele, kes neid vajasid.

Tegemist on tumedates toonides korvpallikestiga, kus on disainil peamiselt kasutatud lilla ja musta värvi kombinatsiooni. Võib väita, et tegu on sellise “radari alt lennanud” ketsiga, sest nagu Kawhi Leonard ise, on ka tema kets veidi alahinnatud.

Kõnealune korvpallijalats on pehme ja tagab mängijale ideaalse väljakutunnetuse nii saalis kui ka välisväljakutel. Ilmselt annab see kets kandjale ka +50 kaitsereitingut juurde, sest Kawhi on teada tuntud kõva kaitsemees.

Et kõigil oleks võrdne võimalus saada endale tutikad korvpalliketsid, siis esitasime osalejatele väikese väljakutse. Pidi tegema video teemal, miks peaksid just nemad ketsid endale jalga saama. Kuna osalejaid oli väga palju, siis võttis jalavarjude jagamine Ballzy’l küll kaua aega, aga nagu piltidelt näha, siis asja sai!

Kuna võistkonnad pidid meile saatma ka meeskonnapildid koos uute Kawhi korvpalliketsidega, siis saame mõned rõõmsad pildid ka siin välja tuua. Ballzy perekonnal on väga hea meel, et saime suure hulga korvpalliketse erinevatesse Eestimaa kohtadesse laiali saata ja soovime kõigile, et kets väljakul ikka peaks! Ballzy poolt ilusat kandmist teile!

scroll to top