fbpx
Close

Ballzy – Baltikumi kõige kõvem ketsipood!

Tõenäoliselt enamus inimesi, kes on tihedamalt korvpalliga või ketsikultuuriga kokku puutunud, teavad Ballzy brändi, mis on tõusnud Baltikumi kõige kõvemaks ketsipoeks. Ballzy nimi viib meid esiteks nende juurte juurde – alustati tegevust just korvpallipoena – ning tähendab sõna otseses mõttes ka sihikindlust ja julgust.

Alates 2015. aastast regioonis ketsikultuuri arendanud Ballzy poed asuvad Tallinnas, Riias, Vilniuses, Helsingis ja loomulikult veebis. Regiooni suurimaks ketsikultuuri kui elustiili kandjaks olev Ballzy pakub kvaliteetseid jalatseid sellistelt globaalsetelt brändidelt nagu näiteks Jordan, Nike, adidas, Vans ja teised. Keskendutakse jalatsitele, millel on rääkida oma lugu, ajalugu ja pärand – olgu need siis ikoonilised ja traditsioonilised või sootuks uued trendid.

Ballzy kui brändi pärand sai alguse just korvpallist ning endiselt opereeritakse eraldi korvpallipoode, kuhu on oodatud nii professionaalid kui igal tasemel harrastajad. Füüsilised korvpallipoed on olemas Tallinnas, Riias ja Helsingis, kuid veebipoe abil jõutakse kõigi klientideni üle kogu maailma. Korvpallipoodi on väga lihtne üldisest ketsipoest eristada – üks on kujundatud mustaks ja teine siniseks.

Ballzy musta kujundusega korvpallipoed on võtnud oma eesmärgiks toetada kogu kohalikku korvpallikommuuni ning hetkel ollakse ketsipartneriks enamusele kohalikele profimängijatele. Sinise kujundusega Ballzy elustiilipoed on võtnud oma sihiks edendada kohalikku ketsikultuuri ja ehitada sellest maailmast huvitatud inimeste kommuuni. Tahetakse keskenduda ketside taga olevatele lugudele ja tehakse erinevaid üritusi nii füüsilistes poodides kui veebis. Mõned ketsid Ballzys on lausa nii kuumad ja limiteeritud, et nende ostuõigus hoopis loositakse.

Sel nädalavahetusel 26.-28. novembril on Ballzys Black Friday once in a year pakkumised! Sinna otsa tuleb 29. novembril Cyber Monday, kus veel omakorda uued pakkumised. Vaata Ballzy ketsi- ja riidevalikut www.ballzy.eu või tule hüppa läbi esinduspoest Ülemiste keskusest!

scroll to top