fbpx
Close

Ballzy „Baller of the week“ – NBA nädala tippsündmus ekstravagantses mahlas

Baltikumi kõige kõvem ketsipood Ballzy pole mitte üksnes pood, vaid midagi palju enamat. Selle tõestuseks on näiteks ka nende @ballzy_basketball Instagrami kontol igal nädalal „Baller of the week“ postitus, kus tuuakse efektselt esile mõni NBA väljakutel nädala jooksul eriliselt silma paistnud mängumees.

Kui n-ö nädala tegija valimine pole iseenesest midagi eriskummalist ja põrutavat, siis Ballzy vastava rubriigi muudavad ainulaadseks nende kunstniku Karmo Ruusma suurepärased illustreerivad joonistused (kui oodata ei kannata, siis keri näidiste vaatamiseks postituse lõppu!). Üheks viimaseks nädala tegijaks oli näiteks legendaarne Dirk Nowitzki, kelle särk hiljuti Dallases areeni lae alla tõmmati. Nüüd jääb ainult oodata, et NBA suured ninad seda märkaksid ja hakkaksidki nädala mängija auhinda Ballzy formaadis välja andma!

NB! Kui Sa veel ei tea, siis Ballzy pakub lisaks jalavarjudele ka laia valikut NBA särke! Kui Sul tekib Karmo „Baller of the week“ postitusi vaadates kange tahtmine sama äge välja näha, siis LeBroni särgi saab SIIT, Curry oma SIIT ja Embiidi keahakatete järele mine SIIA. Kõikide teiste staaride särgid leiad samuti Ballzy veebipoest.

-Joonistuste autor Karmo Ruusma
scroll to top