fbpx
Close

Tartlaste peatreener Mažurs pärast kaotust Šiauliaile: mängisime täna kaks väga erinevat poolaega

-Nikolajs Mazurs | Foto: Siim Semiskar

Peamiselt koroonaviirusest tingitult vähendatud koosseisuga Tartu Ülikool Maks & Moorits pidas oma viienda Põhja-Euroopa korvpalliliiga mängu Liepaja etapil Šiauliai vastu. Suurepärase avapoolaja teinud tartlased väsisid teisel poolajal ning lõpuks tuli Leedu liigas neljandat kohta hoidvalt Šiauliailt vastu võtta 63:82 kaotus. Emmanuel Wembi kogus Tartu parimana 14 punkti ja 14 lauapalli.

Koroonaviiruse tõttu jäid koju Adomas Drungilas, Edmunds Elksnis, Märt Rosenthal, Hendrik Eelmäe ja vigastusest taastuv Aleksander Tassa. Oma võimaluse said esiliiga võistkonna mängijad Markus Kikkatalo ja Venemaalt esiliigasse testimisele tulnud Pavel Zahharov. Seega olid tartlased mängul üheksakesi, aga väga ebaharilikus koosluses.

Mängu avapoolaeg kulges sellest hoolimata Tartu taktikepi all. Robin Kivi tõmbas oma korvidega meeskonna käima ja sellest said kindlust kõik mängijad. Samuti suudeti leedukate vastu valitseda lauavõitlust ning poolajaks võideti see koguni 27:16. Avapoolaja lõpuks näitas tabloo Tartu 46:28 eduseisu.

scroll to top