fbpx
Close

Arnett Moultrie: minu eesmärk on mängida Euroliigas!

-Arnett Moultrie | Foto: Siim Semiskar

-Arnett Moultrie | Foto: Siim Semiskar

Eelmisel hooajal BC Kalev/Cramo eduka hooaja üheks nurgakiviks olnud NBA kogemusega tsenter Arnett Moultrie allkirjastas neljapäeval lepingu agentuuriga ProStep Agency ning ütles välja, et tema siht on pääseda mängima Euroliigasse.

Paljusid Venemaa korvpallureid esindav agentuur on enda tiiva alla võtnud näiteks ka NBA-s pallinud Jakarr Sampsoni, pikalt Euroopas tiirelnud tagamehe Curtis Jerrellsi ning kuulsa treeneri Simone Pianigiani.

Karjääri alguses Philadelphia 76ersi särgis 59 kohtumist pidanud 28-aastane Moultrie kogus mullu Kalev/Cramo särgis VTB Ühisliigas keskmiselt 19,4 punkti ja 7,2 lauapalli ning Eesti-Läti korvpalliliigas 13,9 silma.

Kui Eesti meistrivõistluste medalitseremoonia järel ütles Moultrie Korvpall24.ee portaalile, et eksisteerib reaalne võimalus, et ta mängib ka uuel hooajal VTB liigas, siis nüüd andis mees järgmised vihjed.

Enda sõnul oleks ta rahul, kui pääseks pallima mõnda Eurocupi võistkonda, et tulevikus teha üks samm veel edasi: “Minu eesmärk on mängida Euroliigas!”

scroll to top