Avaveerandil 22-punktilise edumaa saanud Pärnu purustas võõrsil Rakvere meeskonna

-Robert Valge ja Pärnu Sadam korvpallimeeskond | Foto: Siim Semiskar

Paf Korvpalli Meistriliigas toimus kolmapäeval üks mäng, milles Rakvere Tarvas võõrustas Pärnu Sadamat. Külalised tegid võimsa esimese veerandaja, kui visati koguni 31 punkti kodumeeskonna üheksa vastu. Poolajaks suurenes eduseis 25 punktile ja viimaseks neljandikuks 33 punktile. Võitjas enam kahtlust polnud ning Rakvere pidi kokkuvõttes vastu võtma kindla 58:87 kaotuse.

Rakvere Tarvas – Pärnu Sadam 58:87 (9:31, 15:18, 9:17, 25:21)

Visketabavuses jäi Pärnu 52% – 30% peale ja lauavõitlus võideti 49:32 (ründelaud 12:11 Rakverele). Korvisööte andis Pärnu rohkem 18:8, vaheltlõikeid tegi enim Rakvere 10:4. Pallikaotuseid kogunes Rakverel 13, Pärnul 12.

Robert Valge viskas Pärnu parimana 18 punkti. Hugo Toom lisas 15 punkti ning Mihkel Kirves 12 punkti ja sai lisaks kätte 5 lauapalli. Lauris Blaus kogus 10 punkti ja 5 lauapalli ning Kasper Suurorg tegi kaksikduubli 10 punkti ja 10 lauapalliga.

Riley Hayes tõi Rakvere eest 11 punkti ja hankis 11 lauapalli. Devin Harris ja Sten Saaremäel järgnesid võrdselt 10 punktiga ning Kristaps Gluditis sai kirja 8 punkti.

Paf Korvpalli Meistriliiga jätkub laupäeval, 27. märtsil, kui Tartu Ülikool Maks & Moorits võtab vastu Pärnu Sadama.