fbpx
Close

BC Kalev/Cramo lõi käed noorukese tagamängijaga

Avatar
-Antino Jackson | Foto: Ekraanitõmmis Youtube’ist

Kolmapäeva õhtul saabus korvpalliportaali Sportando vahendusel teade, et BC Kalev/Cramo on käed löönud 23-aastase Antino Jacksoniga. Nooruke tagamängija pallis lõppenud hooajal Itaalia esiliigas. Korvpall24.ee portaalile teadaolevalt on lepingu pikkuseks üks aasta.

Oma debüüthooaega alustas 183 sentimeetri pikkune tagamängija Cassino Virtuse võistkonnas. Cassino särgis pidas ameeriklane kokku 13 mängu. Tema keskmisteks näitajateks jäid 13,6 punkti, 3,7 lauapalli ning 4,5 korvisöötu.

2019 aasta alguses liitus mees Rieti EG Zeus võistkonnaga. Rieti särgis pidas ta kokku 16 kohtumist. Keskmisteks näitajateks 13,6 punkti, 3,1 lauapalli ning 5,9 tulemusliku söötu.

Ülikoolihariduse omandas noormees Akroni Ülikoolis. Oma ülikooli viimasel aastal tegi ta kaasa kokku 36 kohtumises. Keskmisteks näitajateks 10,8 punkti, 2,4 lauapalli ja 2,7 korvisöötu. Enne Itaalia esiliigasse siirdumist kuulus Jackson ka New Mexico Lobose võistkonda, kus sai väljakule kokku 33 kohtumises. Mängude keskmisteks näitajateks jäid 10,4 punkti, 2,1 lauapalli ning 4,6 korvisöötu.

scroll to top
Inline
Inline