fbpx
Close

Kalev/Cramo värskeima leegionäri suunamudijateks olid Briscoe ja Wroten

Avatar
-Antino Jackson | Foto: Ekraanitõmmis

Eesti klubide seas käib kibekiire komplekteerimine, sest uus hooaeg pole enam kaugel. Kolmapäeva õhtul hakkas kiirelt levima info, et Eesti meisterklubi BC Kalev/Cramo on täiendanud oma ridu ameeriklasest mängujuhi Antino Jacksoniga.

Korvpall24.ee’l õnnestus Kalevi värskeima täiendusega ka paar sõna juttu puhuda. Lõppenud hooajal Itaalia esiliigas pallinud 180 sentimeetri pikkune mängumees sõlmis Kaleviga aastase lepingu. Ameeriklasest leegionär kommenteeris sündmusi järgnevalt: “Kui Kalev tegi mulle pakkumise, siis ma ei pidanud väga pikalt mõtlema. Tegin pisut taustauuringut ning sain aru, et tegu on tugeva klubiga, mille pakkumist ei saa tagasi lükata. Lisaks muutis minu otsustamist lihtsamaks  asjaolu, et siin on mänginud nii Isaiah Briscoe kui ka Tony Wroten. Nad mõlemad on mulle eeskujudeks!”

Millised on aga 23-aastase ameeriklase tugevused ning nõrkused vastas ta järgnevalt: “Ma olen võitleja, ma tahan endast väljakul parima anda.” Selle nimel on noormees ka suvel kõvasti higi valanud. “Suvi on olnud tõsiselt kiire. Mul pole vahet kas ma olen Los Angeleses, Huostonis või Tampas – trenni saab ikka teha! Olen jõusaalis palju vaeva näinud, et saada tugevamaks.”

Uut hooaega ootab Kalev/Cramo hiljutine täiendus pikisilmi: “Ootan eelkõige VTB Ühisliigas mängimist, seal on väga tugevad klubid ning tahan end tõestada.” Milline saab mehe roll uuel hooajal olema, on aga vara öelda. “Peatreeneriga pole ma veel rääkinud, aga nagu ütlesin, siis olen valmis endast maksimumi andma!”

scroll to top
Inline
Inline