fbpx
Close

BC Kalev/Cramo lõpetas koostöö JeQuan Lewisega

-JeQuan Lewis | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo teatas täna, et osapoolte kokkuleppel lõpetati leping operatsioonist taastuva ameeriklasest tagamängija JeQuan Lewisega. 

Eesti esiklubis põhimängujuhi staatuses olnud JeQuan Lewis pidi eelmine nädal minema songa tõttu operatsioonile ning see jätab 27-aastase ameeriklase palliväljakult 6-8 nädalaks eemale. BC Kalev/Cramo lõpetas kokkuleppel mängijaga lepingu poolelt hooajalt.

“BC Kalev/Cramo soovib JeQuanile kiiret paranemist ning tänab teda panuse eest. Meeskonna juures olles näitas ta professionaalsust nii väljakul kui väljaku kõrval,” kirjutas klubi avalduses.

Mänedžer Ramo Kase sõnas klubi teates, et välja on valitud paar kandidaati, kelle seast peaks Lewisele asendus tulema. “Loodetavasti saame üsna pea tingimused kooskõlastatud ning uuest mängijast teada anda,” lisas Kask.   

JeQuan Lewis tegi BC Kalev/Cramo särgis kaasa üheksas VTB Ühisliiga kohtumises ja tõi keskmiselt 12,1 punkti, võttis 2,9 lauapalli ning jagas 6,8 resultatiivset söötu. Eesti-Läti liigas kogus 186 cm pikkune ameeriklane kaheksa mänguga keskmiselt 9,9 silma, 1,9 lauapalli ja 4,4 tulemuslikku söötu.

scroll to top