fbpx
Close

“Kuues Viga” #14 | Mis saab NBAst järgmise kolme aasta vältel? Viskame õhku terve hulga õllejutte, Barkley garantiisid ja Silveri sahinaid!

-Charles Barkley | Foto: AFP/Scanpix

Kuuenda Vea toimetus sai jaanuaris uuesti kokku, et uurida igormangilikul kombel, mida toob lähitulevik Ameerika unelmate korvpalliliigale.

Toimetuse liikmed lahterdasid erinevad levinud tulevikusahinad kolme kategooriasse – “õllejutt”, “(Charles) Barkley garantii” ja “(Adam) Silveri sahin”. Kui mõni levinud kuulujutt NBA tuleviku asjus jäi toimetusele ebausutavaks, sai ta külge õllejutu-sildi. Kui mõni NBA sahin võib lõpuks teoks saada, aga toimetusel polnud selle asjus täit kindlust, vääris see Barkley garantiid. Kui tuvastasime piisavalt mõjusaid argumente ja tsitaate tulevikusahina toetuseks, sai ta nimetatud NBA juhi Adam Silveri järgi Silveri sahinaks.

Võtsime ülevaatlikult ette reeglimuudatused mängupildis, NBA laienemise USAs-Euroopas-Kanadas-Mehhikos, NBA mängugraafiku muutuse, NBA mängijate vahetuste virrvarri ja isegi NBA logo muudatuse tõenäosuse.

Otto oli nõus sisuliselt mürki võtma, et järgmise 2-3 aasta vältel kuuleme uudiseid NBA laienemisest. Ardo igatses taga hand-check reeglit. Henri ja Erki tulid aga lagedale sootuks üllatuslike tulevikusoovide ja -mõtetega.

Kui soovid ka aru saada, mida NBA asjus tulevikus oodata võib ja millest ei tasu unistadagi, kuula kindlasti just seda saadet. Tagantjärele ka hea toimetusele mööda pandud ennustusi meelde tuletada.


Mis on “Kuues Viga”?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saate produtsent on Korvpall24 peatoimetaja Siim Semiskar ning saatejuhtideks Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksing.

scroll to top