fbpx
Close

“Kuues Viga” #58 (S2E21) | Kaks NBA tiimi ei vääri Wembanyamat!

Foto: Kuues Viga

Võtsime kokku tänavuste kõige kehvemate NBA tiimide hooajad ning Otto läks ühe tiimi sooritust arutades põlema.

Nii mõnedki “tankinud” tiimid tegid tänavu nii nõrgad sooritused, et loobusid oma peatreenerist kiiresti pärast põhihooaja lõppu – näiteks Houston Rockets ja Detroit Pistons. Neist ühe puhul oleme ka veendunud, et too tiim oleks NBA drafti peaauhinnale Victor Wembanyamale vaat et halvim võimalik kodu.

Teised meeskonnad ei ole (veel) peatreenerit vallandanud, aga neil kõigil seisab ees ülesanne, et kuidas järgmisel hooajal teha kasvõi väikenegi samm paremuse poole. Kiitsime näiteks Orlando Magicut, kes näib kõige paremas seisus kümnest tank-tiimist.

Aga mis on Danny Ainge’i järgmine samm kohati liialt palju ootusi ületanud Utahis? Kui palju võib usaldada San Antonio Spursi, kes lasi tiimist lahti liputajaks osutunud kõrge draftivaliku ja kelle ülejäänud noored ei paistnud tohutult silma? Kui kaua ehitab Portland Trail Blazers veel Lillardi ümber?

Saate viimases kolmandikus tekitasid tulist arutelu hooaja suurim pettumus Dallas Mavericks ja keskpärane Washington Wizards. Jutuks tuli ka Kyrie Irvingu tulevik Dallases.

VAATA:

KUULA:

Mis on Kuues Viga?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saatejuhtideks on Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra, Erki Saksing ja residentkülaline Sten Padar. Saadet salvestatakse ülimalt uhkes podcastrent.ee stuudios!

scroll to top