fbpx
Close

“Kuues Viga” #57 (S2E20) | Play-off’id on viimaks kohal

Foto: Kuues Viga

NBA play-in turniir selgitas välja viimased play-off-paarid ja aeg hakata ennustusi tegema.

Mitut 4-0 või 4-3 seeriat me play-off’ide avaraundis näeme? Mis saab Milwaukee Bucksist, kui Giannis Antetokounmpo selg häirib kreeklast liiga palju? Ja kas Morantist ilma jäänud Memphis Grizzliesil on üldse veel mingitki lootust LA Lakersi vastu?

Vaatasime otsa ka play-in turniiril kaotanud neljale tiimile ja võtsime nende hooajad kokku. Bullsi fännid erilist lohutust tänasest saatest ei leia, kuid Raptorsi-OKC-Pelicansi tiimide ja staaride fännid leiavad küll.

Otto andis ka mitu hoiatust neile fännidele, kes kelgivad valjult Thunderi helge tuleviku asjus – ta ise nende hulgas, muidugi.

Sten andis teada, mitu aastat võiks veel Raptorsi praegune tuumik saada, enne kui Masai Ujiri peaks tegema suuri muudatusi.

VAATA:

KUULA:

Mis on Kuues Viga?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saatejuhtideks on Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra, Erki Saksing ja residentkülaline Sten Padar. Saadet salvestatakse ülimalt uhkes podcastrent.ee stuudios!

scroll to top