fbpx
Close

NOSTALGIA NELJAPÄEV | Kalev Kruus: Leedus tahavad poisid, tatt ripakil, samastuda Žalgirise meestega… meil seda pole

-Kalev Kruus | Foto: Siim Semiskar

Rubriik “Nostalgia neljapäev” toob tänavu veebruaris oma kuuendat tegutsemisaastat alustanud Korvpall24 portaali arhiividest välja meie erinevate perioodide populaarsemad lood ja intervjuud, mida on ka aastaid hiljem põnev uuesti lugeda. Proovime seejuures nostalgitsedes tabada tänase päevaga mingit ühisosa, et meie lugejale ekskursioon minevikku põnevamaks teha.

Järgmisel nädalal lähevad pauguga käima Euroliiga play-off’id, kuhu venitas ennast läbi suure pingutuse ära ka tänavuse finaalturniiri võõrustaja Kaunase Žalgiris. Pole saladus, et Eesti armastatuim korvpallikommentaator Kalev Kruus on siinmail ka üks suuremaid Žalgirise fänne. Seetõttu otsisime seekordse nostalgialaksu tarbeks välja ühe 2018. aasta suvel tehtud intervjuu, mis vähemalt pealkirja järgi sobib tänasesse hetke ideaalselt. Loeme ja saame veidi aimu, mida mõtles Kalev Kruus ca viis aastat tagasi.

Järgnev lugu avaldati Korvpall24 portaalis esmakordselt 22.07.2018.

Eesti esikommentaatori Kalev Kruusi nimi ei vaja korvpallisõpradele ilmselt suuremat tutvustamist ning paljud teavad ka seda, et 38-aastane mees oli omal ajal TSIK-is õppinuna noorte tasemel ka arvestatav mängumees. Viimased 15 aastat pole ta päris ametlikus mängus platsile astunud, kuid südant valutab Kruus ühe oma lemmikspordiala pärast tõsiselt.

scroll to top