fbpx
Close

“Möödavise” | Uut ja huvitavat Eesti-Läti liigast ning kas Veideman jääbki Tarvasse?

-Podcasti "Möödavise" salvestus, külas Henri Ausmaa | Foto: Korvpall24.ee

-Podcasti “Möödavise” salvestus, külas Henri Ausmaa | Foto: Korvpall24.ee

Korvpall24.ee taskuhäälingusaade oli sel korral pühendatud läbi hooaja kestva kohaliku korvpallipeo ehk Paf Eesti-Läti korvpalliliiga juttudele. Stuudios käis korralduslikust poolest rääkimas Eesti Korvpalliliidu liigade ja võistluste juht Henri Ausmaa ning taustu avas meie ekspertsaatejuht Marko Parkonen.

Karl Rinaldo ja Siim Semiskari juhtimisel sai selgeks räägitud ka paljudele siinse korvpalli fännidele huvipakkuv teleülekannete teema, kus uuel hooajal astutakse selles vallas suur samm edasi. Nimelt on Eesti pallisaalidesse tulemas n-ö robotkaamerad, mis laiendab võimalusi ülekannete tegemisel ning võimaldavad edaspidi tuua ka teiste sarjade mänge tihemini ekraanidele.

Ka selles saates ei saanud me üle ega ümber eelmise osa külalisest Kalev Kruusist, kellest saime tagaselja rääkida nii TeamShield’i küsimusmängu kui ka Nädala tegija rubriikides.

Mängijaprofiili saateosa pakkus väga põnevat arutelu uut hooaega Rakvere Tarvas alustava tagamehe Rain Veidemani teemadel ning meie ekspert Parkonen käis välja mõtte, et tema hinnangul võib koondise tagamees jääda Tarvasse lausa kogu hooajaks.

Korvpall24.ee podcast valmib koostöös Optibeti, Manta Maja ja TeamShield.com’iga.

NB! Ettevõtjad, kes soovivad “Möödaviske” podcastile õla alla panna läbi omanimelise rubriigi, ootame teid kirjutama Korvpall24.ee portaali peatoimetajale Siim Semiskarile aadressil siim@korvpall24.ee.

scroll to top