fbpx
Close

“Möödavise” | Kalev Kruusiga MM-i üllatajatest, põrujatest… ja kohtunikest

-Podcasti "Möödavise" salvestus, külas Kalev Kruus | Foto: Korvpall24.ee

-Podcasti “Möödavise” salvestus, külas Kalev Kruus | Foto: Korvpall24.ee

Korvpall24.ee taskuhäälingusaade “Möödavise” keskendus selle nädala osas värskelt Hispaania võiduga lõppenud maailmameistrivõistluste järelkajadele, kui kutsusime stuudiosse armastatud spordikommentaatori, hobitriatleedi ja kirgliku kalamehe Kalev Kruusi.

Regulaarsetest saatejuhtidest olid kohal Siim Semiskar ja Marko Parkonen, kes koos Kaleviga vaatasid tagasi Hiinas toimunud MM-ile ning Kruusile omaselt emotsionaalsel moel said lahatud Hispaania triumf, igiliikuri Luis Scola fenomen, USA ja Serbia põrumine ning loomulikult tähelepanu keskpunkti kerkinud vilemehed.

“Nädala tegija” rubriigis rääkisime veidi meie esikorvpallur Siim-Sander Venest ning hooajaeelsete kontrollmängude tähtsusest. Mängijaprofiili saateosas naasime MM-i radadele, kui analüüsisime, miks hispaanlaste liider Marc Gasol on nii kõva mees, et suudab ühel aastal võita nii NBA tiitli kui tulla maailmameistriks. Muidugi ei puudunud saatest ka TeamShield’i küsimusmäng!

Korvpall24.ee podcast valmib koostöös Optibeti, Manta Maja ja TeamShield.com’iga.

NB! Ettevõtjad, kes soovivad “Möödaviske” podcastile õla alla panna läbi omanimelise rubriigi, ootame teid kirjutama Korvpall24.ee portaali peatoimetajale Siim Semiskarile aadressil siim@korvpall24.ee.

scroll to top