VIDEO | Serie A debüüdi teinud Henri Drell: kaitses sain hakkama, aga visked ei kukkunud

Henri Drell tegi teisipäeval oma debüüdi Itaalia kõrgliigas ehk Serie A-s, kui tema klubi Pesaro pidi nõrga kolmanda veerandaja tõttu kodupubliku ees leppima 72:80 (20:23, 21:17, 7:26, 24:14) kaotusega Bologna Fortitudo vastu.

Algviisikus alustanud 19-aastane Drell sai mänguaega 25 minutit, kuid oli hädas visketabavusega. Kokku jäi eestlase arvele küll vaid 2 punkti (kahesed 1/5, kolmesed 0/3), kuid meeskonna üheksast resultatiivsest söödust koguni kolmandik ning lisaks ka 3 lauapalli.

Mängul kohal olnud Korvpall24.ee portaali püstolreporterile sõnaski Drell vahetult mängu järel antud eksklusiivses videointervjuus, et mänguga oleks saanud siis rahule jääda, kui visked oleks sisse kukkunud. “Need visked, mida oleks vaja kindlasti ära panna, ei kukkunud. Kaitses sain hakkama, aga… oleks visked ära pannud, oleks ka skoor teine olnud,” oli Drell enda vastu karm.

“Nad (Pesaro treenerid) ei oota minult 40 punkti, aga mingi skoori võiks ikka teha,” võttis noor mängumees hooaja avakohtumise enda vaates professionaalse nõudlikkusega kokku.

Veel rääkis Henri Drell, mis juhtus tema meeskonnaga koguni 7:26 hävitud kolmandal veerandil ja mis jäi kodutiimil endal võidust puudu. Suures plaanis hindas Drell ka oma eesmärke Itaalia meistriliigas ning senist rolli Pesaro meeskonnas hooajaeelsete mängude põhjal. Seda kõike kuula juuresolevast videost.