fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Kullamäe koduklubi jahib poolfinaalis Žalgirise skalpi, Drell, Paasoja ja Sokk panid hooajale punkti

-Kristian Kullamäe | Foto: BC 7bet-Lietkabelis Panevėžys Facebook

Erinevate riikide korvpalliliigad on käimas ning korralik arv eestlasi on mängimas üle ilma laiali. Korvpall24 portaal kajastab käesoleval hooajal meie välismaal mängivate korvpallurite tegemisi nädala kokkuvõtete formaadis ning kuna hooajad on läbi saamas, siis teeme nüüdsest kuni hooaja lõpuni seda ühes artiklis korraga. 

Hispaania meistriliigas Baskonia eelmine nädal väljakul ei käinud, aga sel nädalal peetakse põhiturniiri viimane kohtumine, kui minnakse vastamisi Gironaga. Hispaania esiliigas sai pääsesid nii Jaan Puideti kui Rauno Nurgeri koduklubid play-off’i. Kasper Suurorg ja CB Prat panid Hispaania tugevuselt kolmanda sarja poolfinaalseeriale võiduka punkti. Itaalias tegid ühe väga korraliku esituse Kaspar Treier ja madalamal tasemel ka Gregor Kuuba.

Kristian Kullamäe koduklubi Panevežys alistas Leedu meistriliiga veerandfinaalseerias Utena Juventuse ning pääses poolfinaali, kus minnakse vastamisi Kaunase Žalgirisega. Poolfinaalseeria avakohtumises pidi eestlase leivaisa tunnistama Euroliiga klubi paremust. Siim-Sander Vene ja Jeruusalemma Hapoel alustasid Iisraeli meistriliigas veerandfinaalseeriat Bnei Herzeliya vastu. Eelmisel nädalal peetud kahe kohtumise järel, kus eestlane kaasa ei teinud, on mõlemal meeskonnal kirjas üks võit ja kaotus. 

scroll to top