fbpx
Close

INTERVJUU | Euroopa elutempot nautinud Travis Reed: kõik, mis ma vajasin, olid mängu- ja jõusaal ning filmid ja ööklubid

-Travis Reed | Foto: Siim Semiskar

BC Kalev/Cramo meeskonnas läbi aastate mänginud leegionäridest on kahtlemata üheks fännide lemmikuks ja kõige osavamaks korvialuseks keerutajaks olnud ameeriklasest keskmängija Travis Reed, kes on nüüdseks 43-aastane. Hollandi tiimist Groningenist Eestisse tulnud Reed mängis Kalev/Cramos kaks hooaega ning tuli hiljem korraks Eestisse tagasi veel ka Tallinna Kalevit esindama.

Korvpall24 võttis tsentri kohta üsna lühikese, 203 cm pikkuse Reediga ühendust, et pikemas intervjuus uurida, kuidas mehel läheb ning mida ta mäletab oma korvpallurikarjääri Eestis veedetud aastatest. Ühe huvitava jututeemana räägime tema endistest meeskonnakaaslastest Valmo Kriisast ning Kristjan Kangurist, kes veel alles hiljuti – Kriisa episoodiliselt eelmisel hooajal ja Kangur lõppenud hooajal – kõrgliigas kaasa lõid. Reed naudib enda sõnul korvpalli harrastusliigas sõprade seltsis ning eriti vanana tunneb ta ennast siis, kui näeb USA üliõpilasliigas ringi jooksmas Valmo poega Kerr Kriisat, keda ta Hollandis süles hoidis.

Saime Reedi käest usutluses teada, kust tema lai korvialuste liigutuste arsenal tuli, mida ta Kalev/Cramo aastatest kõige eredamalt mäletab ning kelle vastu tal Eestis mängides väljakul kõige keerulisem oli. Armastatud tsenter avaldas ka, et Kerr Kriisa tegemisi on ta väga pingsalt jälginud ning tema soovitused Eesti korvpalluritele, kellel on siht NBA-sse jõuda, on isegi omamoodi üllatavad ning lähevad ilmselt vastuollu paljude teiste arvamusega.

scroll to top