fbpx
Close

VIDEO | Vaata koos veaga tabatud kolmest, mis tõi IBIS Tallinn/Hausersile tänavu Rahvaliiga tiitli!

-Priidik Ulp | Foto: Optibet Rahvaliiga

Optibet Rahvaliiga viies hooaeg on nüüdsest ajalugu. Meeste Rahvaliigas tegid kaasa 64 meeskonda ja 1061 mängijat ning peeti kokku 483 mängu.

IBIS Tallinn/Hausers meeskond krooniti liiga meistriks ning finaalmängu lõpus koos veaga kolmepunktiviske tabanud ja sellega meeskonnale võidu toonud Priidik Ulp (vaata allolevat videot!) sai finaalturniiri kõige väärtuslikuma mängija ehk MVP tiitli.

Ida regioonis oli resultatiivseim mängija Dmitri Pugatsjov (25,4 punkti mängus, Enteh), Lõuna regioonis oli resultatiivseim pallur Jano Kunts (21,6, Estiko) ning Põhja regioonis tõusis resultatiivseimaks Mark Valma (20,8, Paldiski KK/Willenbrock).

Tänavusel hooajal sai käima lükatud ka Naiste Rahvaliiga, millest võttis osa viis naiskonda ja peeti kokku 14 mängu. Põhja-Tallinna Volta mängujuht Sandra Vuks oli keskmiselt 18,8 punktiga avahooaja resultatiivseim pallur.

Rahvaliiga toimkond tänab kõiki osalemise eest, soovib ilusat suve ja loodab kohtuda juba sügisel, et käima panna uus hooaeg! Jälgige Rahvaliiga kodulehte ja Facebooki lehte, et uue hooaja osas info teieni jõuaks. Samadest allikatest on leitavad ka lõppenud hooaja uudised ja fotogaleriid.

Rahvaliiga toimkond tänab igakülgse toetuse eest Eesti Korvpalliliitu ning sealset peasekretäri Keio Kuhi ning liigade juhti Henri Ausmaad.

Suur tänu läheb nimesponsor Optibetile ja Annika Pajupuule, ilma kelleta oleks olnud väga raske korraldada heal tasemel võistlust.

Samuti soovime tänada meie suurepäraseid toetajaid Saku Õlletehast ja Eva Maarendi, kes varustavad liigat jookide ja auhindadega, FIFAA-d ning Magnus Ahunat, kes varustavad meid pallide, pallikorvide ning riietusega. Samuti soovime tänada Mediq Eestit liiga meditsiinikoti täitmise eest.

Täname veel ka RING Spordihoonet ja selle juhti Edvard Beilinsoni ning tema abilisi, kes olid Põhja regioonis suureks abiks mängude läbiviimisel.

scroll to top