fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Jurkatamm ja Treviso lõhkasid üllatuspommi, säravad esitused tegid Nurger, Sokk, Makke ja Erkmaa

-Mikk Jurkatamm | Foto: Treviso Basket Facebook

Erinevate riikide korvpalliliigad on käimas ning korralik arv eestlasi on mängimas üle ilma laiali. Korvpall24 portaal kajastab käesoleval hooajal meie välismaal mängivate korvpallurite tegemisi nädala kokkuvõtete formaadis ning kuna hooajad on läbi saamas, siis teeme nüüdsest kuni hooaja lõpuni seda ühes massiivses artiklis korraga. 

Hispaania meistriliigas sai Baskonia kirja kolmanda järjestikuse võidu ning endiselt jagatakse liigas liidripositsiooni. Manresa andis teada, et lõpetas Matthias Tassiga lepingu. Hispaania esiliigas sai Jaan Puideti koduklubi teise järjestikuse võidu. Rauno Nurgeri leivaisa pidi tunnistama vastase paremust, aga eestlane tegi superesituse. Kui eelmine nädal kirjutasime, et Kasper Suuroru ja CB Prati hooaeg Hispaania tugevuselt kolmandas liigas lõppes, siis tegelikult jätkatakse mängudega play-off’is ja eelmisel nädalal saadud võiduga mindi veerandfinaalseeriat juhtima. Itaalias paistsid mitmed eestlased erinevatel liigatasemetel väga eredalt silma ning Mikk Jurkatamm aitas Treviso meeskonnal kõrgliigas alistada Euroliiga tiimi.

Kristian Kullamäe koduklubi Panevežys said Leedu meistriliigas neljanda järjestikuse võidu. Siim-Sander Vene ja Jeruusalemma Hapoel on Iisraeli kõrgliigas võitnud kolm mängu järjest. Prantsusmaa meistriliigas on Henri Drell ja Roanne Chorale Basket jäänud võiduta viies viimases kohtumises. Martin Paasoja ja Centauros De Portuguesa said eelmisel nädalal Venezuela meistriliigas kirja kolm võitu. Kreeka esiliigas sai Sten Soku koduklubi Eleftheroupoli Kavala kolmanda järjestikuse võidu. 

scroll to top