fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Drell ja Bulls jäid play-off’i ukse taha, Vene ja Kullamäe koduklubid on eurosarjades võidulainel

-Kristian Kullamäe | Foto: IMAGO/Nordphoto/Scanpix

Erinevate riikide korvpalliliigad on käimas ning korralik arv eestlasi on mängimas üle ilma laiali. Korvpall24 portaal kajastab käesoleval hooajal meie välismaal mängivate korvpallurite tegemisi nädala kokkuvõtete formaadis ning kuna hooajad on läbi saamas, siis teeme nüüdsest kuni hooaja lõpuni seda ühes massiivses artiklis korraga. Ehk siis selles loos teeme Euroopale risti rästi tiiru peale ning põikame veel viimast korda ka ookeani taha G Liigasse.

Hispaanias Baskonia ridades mängivate Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi sai Euroliigas kolmanda järjestikuse kaotuse. Hispaania liigas seevastu võeti juba seitsmes järjestikune võit. Matthias Tassi leivaisa Manresa sai kaotuse korvpalli Meistrite liigas, aga koduliigas teeniti võidulisa. Hispaania esiliigas pidi Jaan Puideti koduklubi tunnistama vastase paremust, aga Rauno Nurger sai tunda võidurõõmu. Kasper Suurorg ja CB Prat said Hispaania tugevuselt kolmandas liigas juba 12. järjestikuse võidu. Hispaania tugevuselt neljandas liigas palliv Rait Tammet ja Pas Pielagos said kaotuse.   

Henri Drell ja Windy City Bulls pidasid NBA G Liigas hooaja kaks viimast kohtumist ning sel hooajal jäädi esimesena idakonverentsis play-offi ukse taha. Leedus palliv Kristian Kullamäe aitas Panevežyse Eurocupis kuuenda järjestikuse, kuid paraku tuli Leedu meistriliigas vastu võtta valus kaotus. Siim-Sander Vene ja Jeruusalemma Hapoel said võidu nii korvpalli Meistrite liigas kui Iisraeli kõrgliigas ning kahe sarja peale on teenitud kokku juba 11 järjestikust võitu. 

Martin Paasoja ja Reykjaviki IR lõpetasid kaotusteseeria. Kreeka esiliigas sai Sten Soku koduklubi Eleftheroupoli Kavala võõrsil teise järjestikuse võidu. Saksamaa tugevuselt tugevuselt kolmandas liigas palliva Jorke Aavi koduklubi Ehingen Urspring sai kolmanda järjestikuse kaotuse. Itaalia kõrgliigas kohtusid kahe eestlase koduklubid omavahel ning madalamates liigades teenisid Eesti korvpallurid omajagu mänguminuteid.

scroll to top