fbpx
Close

INTERVJUU | USA üliõpilasliiga ühe kõvema konverentsi üllatusvõitjal Johanna Eliise Tederil on uue hooaja plaan paigas

-Johanna Eliise Teder | Foto: Getty Images via AFP/Scanpix

USA ülikoolikorvpall on aasta-aastalt saanud Eesti korvpallisõprade jaoks lähedasemaks ja tuttavamaks, kui üha enam Eesti korvpallureid on seal päris suures mängus sees. Tänavu õnnestus oma konverentsi tiitel võita kolmel Eesti noormehel, Kerr Kriisal, Henri Veesaarel ja Carlos Jürgensil, ning ühel neiul – Johanna Eliise Tederil. Kahjuks pudenesid NCAA finaalturniiril ehk Märtsihullusel kõigi nende võistkonnad konkurentsist kohe avaringis.

Korvpall24 võttis ühenduse ookeani taha, et uurida Washington State Cougarsi tagamängijalt Johanna Eliise Tederilt, kuidas nende naiskonnal õnnestus põhiturniiri seitsmendalt kohalt USA ühe kõvema konverentsi Pac-12 tšempioniks tulla ning kui valus oli sellele järgnenud kaotus NCAA finaalturniiri avaringis neist madalamalt asetatud tiimile.

Veebruaris 23-aastaseks saanud 173 cm pikkune Teder avaldas intervjuus ka mitu uudisväärtuslikku fakti, millest kõige olulisem on kindlasti see, et mida on ta otsustanud teha uuel hooajal. Juba neli hooaega üliõpilaskorvpallis tiirelnud Teder rääkis ka, miks tema jaoks oli tänavune hooaeg füüsiliselt väga keeruline kadalipp. Loomulikult uurisime nii lähituleviku kohta, mille osas on otsused juba tehtud, kui ka pikema plaani ja ambitsioonide kohta.

scroll to top