fbpx
Close

NOSTALGIA NELJAPÄEV | Kogenud korvpallitreener: kui tahate oma lapse peale karjuda, hakake treeneriks!

-Frank Martin | Foto: Ekraanitõmmis

Rubriik “Nostalgia neljapäev” toob tänavu veebruaris oma kuuendat tegutsemisaastat alustanud Korvpall24 portaali arhiividest välja meie erinevate perioodide populaarsemad lood ja intervjuud, mida on ka aastaid hiljem põnev uuesti lugeda. Proovime seejuures nostalgitsedes tabada tänase päevaga mingit ühisosa, et meie lugejale ekskursioon minevikku põnevamaks teha.

Sel korral taasavaldame loo, mis 2018. aasta märtsis hakkas internetis oma elu elama ning kerkis mõnevõrra üllatuslikult läbi aegade üheks Korvpall24 portaali kõige loetumaks postituseks. Tegemist on Maik-Kalev Kotsari endise treeneri Frank Martini sõnavõtuga ühel pressikonverentsil, kus ta rääkis teemast, mis tundub olevat aktuaalne igal pool ja igal ajal – lapsevanemate liigsest agarusest korvpalliplatsi kõrval.

Järgnev lugu avaldati Korvpall24 portaalis esmakordselt 18.03.2018.

Maik-Kalev Kotsari ülikoolimeeskonna South Carolina Gamecocksi peatreener Frank Martin on küll tunnustatud korvpallitreener, kuid oma poegade puhul ta teise treeneri asjadesse ei sekku. Tema arvates on lapsevanemate liigne agarus ning soov tribüünil treenerit mängida kahjulik kõigile protsessis osalejatele. Sama teema on kindlasti aktuaalne ka Eesti noorte korvpallis.

scroll to top