fbpx
Close

“Kuues Viga” #54 (S2E17) | Kuhu kadus Luka Doncici maagia?

Foto: Kuues Viga

Kuhu on Luka maagia kadunud? Kas Luka on endiselt nr 1 noormängija, kelle ümber tahaksime meeskonda ehitada või on taustal talle kerkimas konkurent?

Sotsiaalmeedias kohtab järjest sagedamini kriitikat Luka Doncici tempude ja ürgtalendi meeskonna soorituste asjus. Doncici koduklubi Dallas Mavericks jõudis küll eelmisel suvel Läänekonverentsi finaali, kuid see on jäänud klubi laeks ja õhus pole märke, et olukord paraneks lähiaastatel.

Paljudele jääb hambusse ka Doncici suhtumine. Samas, kas fännide kriitika on lõpuni õigustatud? Võibolla peaks kriitika suunama hoopis Mavericksi omaniku Mark Cubani või peatreenerite pihta?

Pärast Doncici-arutelu vaatasime otsa teistele Euroopa, Põhja-Ameerika ja isegi Aafrika parimatele noortele.

Otto, Ardo, Erki ja Henri avaldasid top-10 edetabelid, millise noormängija ümber tahaksid nad tiimi ehitada ning Sten andis meie edetabelitele ausa hinnangu.

VAATA:

KUULA:

Mis on Kuues Viga?

Korvpall24 ja Optibet toovad teieni Eesti parima NBA podcasti. Kogusime kokku kohalikud NBA eksperdid ja toome kord nädalas Eesti korvpallisõbrale kõige värskemaid ja vahetumaid NBA-muljeid. Saatejuhtideks on Otto Oliver Olgo, Ardo Kalda, Henri Sipra ja Erki Saksing. Saadet salvestatakse ülimalt uhkes podcastrent.ee stuudios!

scroll to top