fbpx
Close

INTERVJUU | USA-s kogu hooaja vahele jättev Johanna Eliise Teder oma vigastusest: kaks aastat on vaevanud juba

-Johanna Eliise Teder | Foto: Washington State Women's Hoops Facebook

Viimasel kolmel hooajal Washington State Cougarsi algviisikusse kuulunud Johanna Eliise Tederil jääb oma NCAA karjäärile ilus punkt panemata, kui krooniliseks muutunud vigastuse tõttu tuleb tal alanud hooajal kaaslasi platsi kõrvalt ergutada. Valusa viskekäega 23-aastane Teder pole aga püssi põõsasse visanud ning loodab pärast ülikooli lõpetamist vaadata lootusrikkalt tulevikku.

Eelmisel aastal tegi 173-sentimeetrine viskav tagamängija vigastust trotsides kaasa 34 kohtumist ning sai 27 minuti jooksul kirja 7,9 punkti, 2 lauapalli, 2,6 korvisöötu ja ühe vaheltlõike. Tunamullu olid Tederi vastavad numbrid 10,2 punkti, 2,8 lauapalli, 2,3 söötu ning 1,1 vaheltlõiget.

Korvpall24.ee portaalile antud intervjuus selgitas Teder täpsemalt enda vigastuse tõsidust ja tagamaid ning analüüsis ka enda eelmist hooaega. Enda olukorras positiivsust otsiv neiu tõi esile ka mentaalsed võitlused, millega peab pika vigastuspausi tõttu silmitsi seisma ning rääkis lähemalt enda toetavast rollist naiskonnas sel hooajal. Lõpetuseks selgub tema tulevikuvisioon nii korvpalli kui ka ülikoolis omandatud eriala osas.

scroll to top