fbpx
Close

INTERVJUU | Taavi Jurkatamm TalTechi siirdumisest, rollimängija kuvandi purustamisest ning senistest treeneritest

-Taavi Jurkatamm | Foto: Marko Riis / TalTech/Optibet

Mitmekülgse kogemustepagasiga 26-aastane Taavi Jurkatamm on tänavu ennast arendamas ning pildile mängimas TalTech/Optibeti meeskonnas. Ka Eesti rahvuskoondise kandidaatide ringi kuuluv mängumees loodab käimasolevast korvpalliaastast teha hooaja, kus jõuda lähemale oma täielikule potentsiaalile ning mis kulmineerudes võiks teda vägevate soorituste toel välisklubide huviorbiiti lennutada.

Juba rahvuskoondise tasemeni jõudnud ja ennast tuliste korvpallifännide vaatevälja mänginud Jurkatamm kuulus möödunud hooajal teatavasti BC Kalev/Cramo koosseisu ning sellele eelnevalt sai teda näha tegemas tegusid Viimsi meeskonna eest. Nüüd, pärast kaht vägagi eriilmeliselt kulgenud hooaega, on 204 cm pikkune mängumees võtnud eesmärgiks panna end proovile just TalTechi ridades. Ülemäära lihtsasti teostatav see seatud siht kindlasti olema ei saa, sest ülikoolisatsis täitmist vajav ja suuresti just Jurkatamme kanda olev tsentri roll nõuab omajagu tõestamist.

Korvpall24.ee portaal otsustaski uurida, kuidas on noormees senimaani selle vastutusrikka ülesandega toime tulnud ning milliseid mõtteid on temas tekitanud TalTechi võimas esialgne lend ja seejärel ootamatutelt vastastelt saadud kaotuste näol maa peale tagasi tulemine. Intervjuu käigus andis Jurkatamm omapoolse hinnangu ka meeskonnas tegusid tegevatele noormängijatele ja rääkis peatreener Alar Varraku detailirohkete mängujooniste kohta. Mängumehe kodusaalis peetud vestluse ajal said loomulikult lahti mõtestatud ka tema järgmised suurimad ambitsioonid ja sihid.

scroll to top