fbpx
Close

EESTLASED NCAA-s | Asi ja Teder näitasid finaalturniiril head mängu, noormehed olid tagasihoidlikud ning kõik langesid juba avaringis

-Kerr Kriisa | Foto: Getty Images via AFP/Scanpix

USA üliõpilaskorvpalliliiga finaalturniir ehk Märtsihullus sai eestlaste jaoks kiire ja kurva lõpu, kui juba esimeses ringis langesid välja nii Eesti meeste kui ka naiste võistkonnad. Kõigi NCAA ülikooliliigas mängivate eestlaste jaoks pole hooaeg siiski veel lõppenud.

Lõunadivisjonis teist asetust omanud Kerr Kriisa ja Henri Veesaare kodumeeskonna Arizona Wildcatsi teekond tänavusel märtsihullusel sai ootamatult kiire ja valusa lõpu, kui esimeses ringis kaotati 15. paigutusega Princeton Tigersile 55:59. Turniiri üheks favoriidiks peetud Arizona juhtis pea terve mängu, kuid kohtumise lõpus oldi ligi viis minutit kuival ja Princeton tegi 9:0 spurdi.

Üle-eelmisel nädalal õlale liiga teinud Kriisa proovis veel neli sekundit enne mänguaja lõppu Arizona poolt kaugviset, mis oleks seisu viigistanud, ent vise ei tabanud. Kohtumine peeti Sacramentos Golden 1 Centeris, mis on igapäevaselt NBA meeskonna Sacramento Kingsi kodusaal. Kohapeal jälgis mängu ligi 15 000 pealtvaatajat.

scroll to top