fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Drell on suurepärases hoos, Baskonia alistas taas Reali, Kullamäe ja Panevežys jätkavad võidulainel

-Henri Drell | Foto: Windy City Bulls Twitter

Erinevate riikide korvpalliliigad on käimas ning korralik arv eestlasi on mängimas üle ilma laiali. Korvpall24 portaal kajastab käesoleval hooajal meie välismaal mängivate meeste tegemisi nädala kokkuvõtete formaadis ning kuna mängijaid on palju, siis teeme seda hetkel veel mitmes osas. NCAA mängivad korvpallurid said viimast nädalat endale veel eraldi artikli, kõik ülejäänud Euroopa liigade mehed ja ookeani taga mängiva Henri Drelli mängud panime kokku käesolevaks looks.

Hispaanias Baskonia ridades mängivate Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi sai Euroliigas võõrsil Tel Avivi Maccabilt kaotuse, aga Hispaania liigas teeniti Madridi Reali alistamisega võidulisa. Matthias Tassi leivaisa Manresa sai kaotuse korvpalli Meistrite liigas, aga koduliigas teeniti võidulisa. Hispaania esiliigas said Jaan Puideti ja Rauno Nurgeri koduklubid võidud. Kasper Suurorg ja CB Prat said Hispaania tugevuselt kolmandas liigas juba 11. järjestikuse võidu. Hispaania tugevuselt neljandas liigas palliv Rait Tammet ja Pas Pielagos said kolmanda järjestikuse võidu. Itaalia kõrgliigas jagus meie meestele mänguminuteid napilt, aga Erik Makke tegei madalamal tasemel korraliku mängu.

Henri Drell jätkab suurepärases hoos NBA G Liigas ning aitas koduklubi kolmes mängus kahe võiduni. Leedus palliv Kristian Kullamäe aitas Panevežyse Eurocupis ja Leedu meistriliigas võiduni ning kokku on teenitud kahe sarja peale juba 10 järjestikust võitu. Siim-Sander Vene ja Jeruusalemma Hapoel said võidu nii korvpalli Meistrite liigas kui Iisraeli kõrgliigas. Martin Paasoja ja Reykjaviki IR pidid leppima neljanda järjestikuse kaotusega. Kreeka esiliigas sai Sten Soku koduklubi Eleftheroupoli Kavala kodusaalis võidulisa. Saksamaa tugevuselt tugevuselt kolmandas liigas palliva Jorke Aavi koduklubi Ehingen Urspring sai teise järjestikuse kaotuse. Meie naistekoondislastel ei õnnestunud võidulisa teenida ning Mailis Poki jaoks sai hooaeg sootuks läbi.

scroll to top