fbpx
Close

INTERVJUU | Rain Veideman: eelmisest hooajast oli õppida oi-oi kui palju, ka sellist aastat oli vaja

-Rain Veideman | Foto: Tartu Ülikool Maks & Moorits Facebook

Tartu Ülikool Maks & Moorits on välja öelnud, et alanud hooajal on üks eesmärk tulla kevadel Eesti meistriks. Selleks toodi suvel meeskonda kogenud Rain Veideman, kellelt Korvpall24.ee vahetult hooaja esimeste mängude eel uuris, miks ta otsustas taas Tartusse mängima tulla ja kuidas on klubi võrreldes 10 aasta taguse ajaga muutunud.  

Eelmisel hooajal polnud Veidemani ja Kalev/Audentese meeskondlikud tulemused sellised nagu loodeti. See-eest sai värskelt 1. oktoobril 32. sünnipäeva tähistanud mängumees Paf Eesti-Läti liigas 28 kohtumisega kirja väga korralikud numbrid, kui keskmiselt 32 minutiga jäi tema arvele 17,6 punkti, 3,9 resultatiivset söötu ja 4,1 lauapalli.

Küsisime 192 cm pikkuselt tagamängijalt, kas laual oli ka muid pakkumisi lisaks Tartule ning millises seisus on meeskond hooaja algfaasis. Muuhulgas vaatab Veideman tagasi oma hooajale Kalev/Audenteses ning räägib, milline mees on Tartu treener Gundars Vetra ja missugust rolli ta ise meeskonnas täitma hakkab. Samuti uurisime kogenud mängumehelt, mis pilguga vaatab ta Eesti-Läti liigas teiste võistkondade komplekteeritust ning kas huvi välismaal pallida on endiselt olemas.

One Comment

  1. Täiesti mõttetu intervjuu. Kui mees midagi rääkida ei taha, siis kohustuslikku teksti pole pointi üles panna.
    Kuidagi kehvaks on see sisu pool siin üldse jäänud, seepärast sai ka tellimus üles öeldud.

Comments are closed.

One Comment
scroll to top