fbpx
Close

Rain Veideman eelmise hooaja kogemusest Saksamaal: tollest ajast võiks raamatu kirjutada

Avatar
-Rain Veideman | (c) Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpallikoondise 29-aastane tagamängija Rain Veideman üllatas tänavuse hooaja eel paljusid, kui otsustas liituda kõrgliigadebütandi KK Viimsiga. Kahekordne Eesti meister on varasemaltki kahel hooajal koduses kõrgliigas alustanud, ent siirdunud mõne kuu pärast Itaalia esiliigasse. Ka sel korral on tal enda sõnul vastav klausel tehingus sees, kuid vähemalt hetkel näeb ta ennast hooaega Viimsis ka lõpuni mängimas.

Korvpall24 portaal tõmbas Veidemani kõrvale neljapäeval toimunud Paf Eesti-Läti korvpalliliiga pressikonverentsil, kus kõikide Eesti klubide esindajatel lasti oma käega erinevate riikide roogasid valmistada ning samal ajal algavaks hooajaks tehtud ettevalmistuse kohta muljetada.

Veideman rääkis lahti päris mitme arusaamatusega vürtsitatud loo eelmisel hooajal toimunu kohta, kui tagamees alustas hooaega Saksamaa esiliigatiimi Rostock Seawolvesi juures, kuid lahkus sealt segastel põhjustel Itaalia Serie A2 meeskonda Mantova Stings. Uurisime ka, kas Veidemani endine koduklubi Kalev/Cramo tuli tema ukse taha koputama või on nende omavahelised seisud endiselt veidi segased.

Mis tundega algavale hooajale vastu lähed?

Hea tundega. Vaatame, mis saama hakkab. Nagu mõned mehed ütlevad, et konnatiik on see Eesti liiga. Teeme selle konnatiigi siis vähemalt intrigeerivaks. Loodetavasti ühepoolseid mänge ei ole ja tekib olukord, kus kõik võivad kõiki võita.

Oled alustanud mitut hooaega Eestis ja siis poole hooaja pealt Itaaliasse läinud. Saad Sa avaldada, milline leping sul sel aastal on? Kas võib sind jõulude ajal taas leida hoopis Itaaliast?

Loe täispikka intervjuud SIIT!


Korvpall24 alustas koostööd Geenius Meediaga ning meie portaali uueks aadressiks on korvpall24.geenius.ee. Loe kolimisest täpsemalt SIIT.

scroll to top
Inline
Inline