fbpx
Close

INTERVJUU | Siim-Markus Post: kui ühel hetkel hakkab sisse ka kukkuma, siis läheb palju lõbusamaks

-Siim-Markus Post | Foto: Martti Vaidla

Mullu Pärnu Sadama ridades Eesti meistriks kroonitud, kuid suvel sealt mitte kõige paremate tunnetega lahkunud Siim-Markus Post on leidnud endale uue kodu Viimsis, kus tema sõnul on kokku sattunud päris terav seltskond mängumehi, kust on ideaalist puudu veel vaid üks pusletükk.

Korvpall24 tegi 25-aastase Postiga intervjuu pärast Paf Eesti-Läti liiga mängu BK Liepajaga, kus tagamehe arvele kogunes 16 punkti, 6 lauapalli ja 6 resultatiivset söötu. Keskmiste numbritena seni 9,2 punkti, 2,6 lauapalli ja 5,1 söötu kogunud Posti statistikast vaatab aga vastu üks hirmuäratav number, kui kolmeste tabavus oli tal tol hetkel olnud kõigest 11,1%. Järgmises mängus Rakvere vastu suutis Post tabada neljast kaugviskest kaks ning kergitada oma kolmesteprotsendi 16,1 peale.

Uurime, miks visked kaugelt veel sisse kukkunud pole, kuidas vaatamata kogu tiimi kehvale kaugviskeprotsendile ikkagi võidud riburadapidi tulevad, millise transformatsiooni on lühikese ajaga läbi teinud ameeriklasest leegionär Malik Toppin, kuidas suhtub Post megaeelarvega Ukraina klubi Prometey liigaga ühinemisse ning kas tal isiklikult on veel välismaal mängimise ambitsioon elus.

scroll to top