fbpx
Close

INTERVJUU | Eesti parima viskaja nime välja öelnud Devin Harris: praeguse seisuga pole ükski Eesti klubi mulle lepingut pakkunud

-Devin Harris | Foto: Siim Semiskar

Viimasel kahel hooajal end viimsilaste südamesse mänginud Devin Lee Harris ei suutnud kevadel meeskonda medalile aidata, kui otsustavas pronksikohtumises jäädi Pärnu Sadamale alla. Sellest hoolimata kandis Harris Viimsi põhimängujuhina kohtumiste otsustavatel momentidel liidrirolli ning võitjahingega mängumees võtab allolevas intervjuus hooajajärgselt kokku meeskonna käekäigu.

Individuaalses plaanis vägagi korraliku hooaja teinud 30-aastane ja 182 cm pikkune Harris kogus Eesti-Läti liigas hooaja keskmistena 15,6 punkti, 5,7 lauapalli, 6 korvisöötu ning 2,7 vaheltlõiget, kuuludes nii söötudes (5.) kui ka vaheltlõigetes (3.) liiga liidrite hulka. Eesti meistrivõistluste play-off’is jäid ameeriklase numbriteks 14 punkti, 5,2 lauapalli, 4,7 korvisöötu ja 1,7 vaheltlõiget.

Korvpall24 portaal uuris Harriselt juuni keskpaigas, kuidas ta hindab peatreener Valdo Lipsu tööd, kes Viimsi noortest on läbimurdehooaja lävel ning kes on tema lemmikud Eesti mängumehed. Ühtlasi käib ta välja ka olulise retsepti, kuidas otsustavaid viskeid sisse visata, avaldab, mis talle profikorvpalli juures kõige vähem meeldib ning kuulutab ühtlasi välja ka Eesti kuldseima käega viskaja. Lõpetuseks vaatab Harris ka tulevikku ning annab vihje, kas teda võib sügisel taas Eestis mängimas näha.

scroll to top