fbpx
Close

INTERVJUU | Siim-Markus Post: Prometey liitumine teeb siinse liiga natuke prestiižsemaks

-Siim-Markus Post | Foto: Siim Semiskar

Mullu Pärnu Sadama ridades Eesti meistriks kroonitud ja Paf Eesti-Läti korvpalliliigas pronksmedali teeninud mängujuht Siim-Markus Postil läksid senise koduklubiga suusad veidi risti ning 25-aastane ja 184 cm pikkune kiire tagamees otsustas vastu võtta KK Viimsi lepingupakkumise. Enne uue klubihooaja algust on Postil aga eesmärk mängida ennast Eesti koondise EM-finaalturniiri koosseisu.

Korvpall24 rääkis Postiga korvpallikoondise treeningul vahetult enne seda, kui meeskond hakkas sättima Leedu poole, kus peeti kaks kontrollmängu sealse koondisega. Post Leetu kaasa ei saanud, aga koondise trennides rassis suure isuga. Uurisime tol momendil Postilt, kui tõenäoliseks ta peab oma võimalusi Milanosse sõitvasse meeskonda mahtuda ning mida ta selleks treeningutel tegema peaks, et see nii läheks.

Teise suure teemana võtsime ette uue klubihooaja jutud ning saime teada, et kuigi Pärnus jätkamine oli esialgu mängujuhi esimene valik, siis teatud põhjustel mindi suvepealinna klubiga erinevat rada pidi edasi. Kuigi kohalikud mängijad on algaval hooajal Keila lisandumise tõttu veel rohkem hinda läinud, siis suurt tormijooksu Postile ei toimunud ning Viimsi korjas ta üsna kiirelt üles. Uus leping taskus, sai Post arutada teemadel, mida annab Eesti-Läti liigale juurde ukrainlaste Prometey ja Keila KK lisandumine ning kas kellelegi võib juba eestikate medali ka kaela ära riputada?

scroll to top