fbpx
Close

INTERVJUU | U20 koondise A-divisjoni tüürinud Alar Varrak: kogu tsükli peale oli meil ainult üks halb veerandaeg

-Alar Varrak | Foto: fiba.basketball

Kuigi sel suvel on korvpallisõprade pilgud väga tähelepanelikult pööratud meie rahvuskoondise peale, siis meeldivalt palju tähelepanu nõudis endale ka Eesti U20 koondis, kes tegi suurepärase suvise tsükli ning naasis Gruusias peetud B-divisjoni EM-turniirilt pronksmedalite ning kohaga selle vanuseklassi eliitseltskonnas ehk A-divisjonis.

Korvpall24 portaal käis nagu kord ja kohus medalistidel ka Tallinna lennujaamas vastas, kuigi tiimi naasmine lükkus maailma lennunduses toimuva kaose tõttu rohkem kui 24 tundi edasi. Koju naasnud korvpallurid, treenerid ja taustajõud olid väga väsinud, aga õnnelikud ning palusimegi tiimi peatreeneril Alar Varrakul kogu turniiri mõtted ja emotsioonid kokku võtta.

Kogu tsükli jooksul selle tiimiga vaid korra kaotusekibedust tunnistanud (EM-turniiri poolfinaalis Serbia vastu) Varrak rääkis, miks U20 noormehed nii ägeda turniiri suutsid kokku panna, kui suur tasemevahe tegelikult Serbiaga tema hinnangul oli, kui keeruline oli valikuid teha ja seda koondist kokku panna ning miks just tolles vanuseklassis on Eestit juba U16 vanuseklassist esindamas olnud enam-vähem sama koosseis.

scroll to top