fbpx
Close

INTERVJUU | Hooaega esiliigas alustanud Siim-Markus Post: korraks võtsin juba CV Keskuse lahti küll

-Siim-Markus Post | Foto: Pärnu Sadam Facebook

Kui käimasoleva hooaja avastardi eel tuli avalikuks, et juba pikalt kõrgliigas tegusid teinud ja suisa rahvuskoondise taseme välja mänginud Siim-Markus Post on klubita, polnud hämmingus mitte ainult kohalikud korvpallisõbrad, vaid ka mees ise. Hetkelise madalseisu kiuste polnud Post nõus oma ambitsioonide osas allahindlusi tegema ning kogenud mängujuht otsustas tõhusamate võimaluste saabumiseni enda mänguvormi esiliiga tasemel säilitada. Kannatlik ootus kandiski novembrikuus vilja ning pakkumine meistriliigast avanes Postile juba tuttava Pärnu Sadama poolt.

Peagi 27-aastaseks saav tagamängija on teatavasti varemgi enda oskusi just Pärnu ridades proovile pannud ja selle satsiga 2022. aastal lausa meistrikullani jõudnud. Seepärast tunduski enda tasemele vastava meeskonnaga liitumist pikisilmi oodanud Postile, et taas suvepealinna siirdumine on tema jaoks igati loogiline väljund. Nüüdseks ongi mängumees põgusa esiliiga kogemuse lõppenuks lugenud ja Gert Kullamäe poolt juhendatava Pärnu eest oma tõelist võimekust näitamas. Korvpall24.ee portaal otsustaski Postilt uurida, kas ja kui palju on hooaja algfaasis läbi elatud mõõn tema senist käekäiku ja eneseteostust mõjutanud.

Avatud kaartidega peetud intervjuus rääkis 184 cm pikkune mängujuht lähemalt ka mõtetest ja tunnetest, mis teda ootamatult klubita jäämise olukorras esialgu kimbutasid. Ühtlasi avalikustas Post vastuse intrigeerivale küsimusele: “Ega kogetud pettumus Sinus loobumise ja korvpalliga lõpparve tegemise mõtteid ei tekitanud?”. Loomulikult tuli kõige selle keskel juttu ka Reinar Halliku KK/Vinni valla tiimis lõbutsemisest ja sealsetele noorpalluritele elutarkuste õpetamisest. Intervjuu lõpus sai vesteldud ka Pärnu praegusest minekust, Posti ja meeskonna teise liidri vahelisest väidetavast siseduellist ning motiveeritud eestlase järgmistest sihtidest.

scroll to top