fbpx
Close

Keerulised ajad üle elanud Leemet Böckler: aega enam raisata pole, pean saama tiimi üheks liidriks

Avatar
-Leemet Böckler | Foto: Siim Semiskar

Eesti omavanuste üks andekamaid korvpallureid Leemet Böckler on rohkem kui pool aastat suurelt pildilt olnud täiesti kadunud, kuna viimase võistlusmängu enne rasket jalavigastust tegi 20-aastane ja pea kahemeetrine noormees 2020. aasta detsembris.

Oma debüüthooajal Saint Mary’se ülikooli eest enne traumat kõigest kaheksa kohtumist kirja saanud Böckler oli just head hoogu leidmas, kui eelmise aasta detsembri alguses paugutas Texas Southerni vastu 20 punkti ja nädalapäevad hiljem viskas San Jose State’i korvi 11 silma. Siis tuli aga vigastus, mis kiire viskega tagamehe hooajale kriipsu peale tõmbas.

Aasta varem koroonaviiruse tõttu lõpetamata jäänud hooajal TalTechi särgis Paf Eesti-Läti liigas keskmiselt 13,5 punkti visanud Böckleri NCAA debüütaasta numbriteks jäid keskmiselt 10,9 minutit ja 5,5 punkti.

Korvpall24 portaalile antud intervjuus rääkis andekas tagamängija, kui keeruline oli uustulnukana võõras keskkonnas pikalt vigastust ravida ja kaaslaste mänge kõrvalt vaadata. Tuleviku osas on sihikindlal mängumehel aga plaanid tehtud ja töö käib selle nimel, et ennast ookeani taga korralikult pildile mängida.

Mis tunnetega vaatad praegu tagasi oma esimesele hooajale USA ülikooliliigas?

See oli mu praeguse elu kõige raskem aasta nii füüsiliselt kui ka mentaalselt. Uues keskkonnas elamine ning kaua vigastatud olemine ei aidanud mu heaolule üldse kaasa. Raisku ma seda aastat õnneks siiski ei lasknud ja jään rahule sellega, mida teha sain. Aga juba eelmise aasta lõpu poole oligi sisuliselt juba siht võetud järgmise hooaja peale. Esmalt oli vaja terveks saada ning siis kevadel ja suvel ennast paremasse vormi viia ja hoolitseda, et vigastust enam ei korduks.

Loe täispikka intervjuud SIIT!


Korvpall24 alustas koostööd Geenius Meediaga ning meie portaali uueks aadressiks on korvpall24.geenius.ee. Loe kolimisest täpsemalt SIIT.

scroll to top
Inline
Inline