fbpx
Close

INTERVJUU | Kraadiga ärimehe Matthias Tassi suur siht on Eesti koondis ja mõni tugev Euroopa profiliiga

-Matthias Tass | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpallifännidele saab algav suvi olema loomulikult täielik maiuspala, kui meie koondis valmistub septembri alguses peetavaks EM-finaalturniiriks. Üks nüanss, mida saab olema väga huvitav jälgida, on neli viimast aastat USA-s ülikoolikorvpalli mänginud keskmängija Matthias Tassi sobitumine koondisepuslesse. Vähemalt sama põnev on ka ootus, kus liigas saab Tass alustada oma profikarjääri.

23-aastase ja 208 cm pikkuse tsentri neli aastat Saint Mary’se ülikoolis kulgesid põlvetraumade tõttu kohati üle kivide ja kändude, aga viimasel hooajal tegi Tass heal tasemel väga korralikud numbrid. Eestlane sai ennast nelja aasta jooksul proovile panna mitme praeguse ja tulevase NBA mängumehe vastu ning üheks valikuks oli tal endalgi jääda ookeani taha ennast NBA klubidele tõestama. Aga soov koondisega EM-ile minna oli suurem.

Korvpall24 portaal käis Tassiga juttu rääkimas Kalevi spordihallis n-ö korvpallikodus, kus platsil toimuvat jälgides ja ka kõigi tema kolleegidega rääkides on selgelt aru saada, et Tass on “missiooniga mees”, kelle peamine siht on ennast koondise põhikoosseisu mängida. Nagu Tassi puhul tavaks on olnud, siis intervjuu oli taas väga meeleolukas ning vastustes kindlasti pettuma ei pea. Jututeemadeks on loomulikult ülikooliliiga, NBA, Eesti koondis, ees ootav profikarjäär ning kahjuks ka tema põlvede tervis.

scroll to top