fbpx
Close

INTERVJUU | NBA laagris silma paistnud Erik Makke: mängisin seal oma kõige paremat korvpalli

-Erik Makke | Foto: Giovanni Minozzi/Piemonte Novipiu Campus

Tänavune NBA talendilaagri Basketball Without Borders Euroopa osa toimus juuni alguses Itaalias Milanos, kuhu sõitsid kokku eri riikide poisid ja tüdrukud, kelles nähakse omavanuste hulgas tulevikuperspektiivi. Seekord pääses laagrisse osalema kaks eestlast, mängujuht Erik Makke ja suur äär Birk Arop. Igapäevaselt Itaalias Piemontes korvpallitarkusi omandav Erik Makke valiti laagri lõpuks ka sealsesse tähtede koosseisu.

Juba paarkümmend aastat korraldatud BWB laagrist on kogemusi juurde saanud paljud NBA tippmehed nagu Joel Embiid, Deandre Ayton, Jamal Murray, Lauri Markkanen, Jonas Valanciunas, Danilo Gallinari ning paljud-paljud teised. Itaalia koondislane Gallinari oli seekordses Euroopa laagris üks tippmängijast mentor, kes koos Kemba Walkeri ja Terance Manniga aitasid noori treenida ja vastasid kõigile nende küsimustele.

Korvpall24 portaal võttis igapäevaselt Itaalias õppiva ja mängiva Makkega ühendust, et uurida 17-aastase ja 183 cm pikkuse tagamehe tegemiste kohta Itaalias ning loomulikult Basketball Without Borders laagris toimunu kohta. Kuidas õnnestus Makkel laagris selliselt silma jääda, et ta valiti lõpuks tähtede koosseisu, kui palju oli kokkupuudet mentoriteks olnud NBA mängijatega ning millist tulevikus noor mängujuht endal näeb? Need ja paljud teised küsimused saavad intervjuus Makke enda poolt vastatud.

scroll to top