fbpx
Close

INTERVJUU | Itaaliast kodumaale naasnud ja Eesti-Läti liiga debüüti ootav Erik Makke: niisama ma ennast ümber lükata ei lase

-Erik Makke | Foto: fiba.basketabll

Vahetult enne jaanipäeva andis Peep Pahvi juhendatav Keila Coolbeti meeskond teada, et uuel hooajal naaseb kodumaale Erik Makke, kes viimased neli aastat veetis Itaalias noortesarju ja madalamaid meesteliigasid mängides. Intervjuus Korvpall24.ee portaalile rääkis 19-aastane Makke lõppenud hooajast Itaalias, veedetud aastatest Saapamaal ja otsusest liituda Keila võistkonnaga. 

15-aastaselt Itaaliasse siirdunud Makke liitus Itaalia Serie A2 klubi JB Casale Moferrato noortesüsteemiga. Viimasel ehk neljandal aastal mängis eestlane Itaalia neljandas liigas ja U19 liigas. Nüüd on noorel mängumehel käes Itaalia mängijapass, mis loodetavasti avab eestlasele edasise mängijakarjääri jooksul nii mõnegi ukse. Pikalt välismaal viibinud Makke otsustas nüüd naasta kodumaale ja võtta vastu väljakutse Keila meeskonna ridades.

Pikas intervjuus rääkis 188 cm pikkune mängumees eelmisest hooajast, sellest, missugune oli tema roll meeskonnas ja kui rahule jäi ta Itaalias veedetud perioodiga. Samuti tuli jutuks see, mis pakkumised tal hooaja järel laual olid ning miks otsustas ta just Keilaga liituda. Saime teada, millal Keila tema vastu huvi tundma hakkas, kui pikalt ta mõtles ning kui keeruline otsus see Makke jaoks oli. Lisaks rääkis 19-aastane mängumees, mis rolli ta loodab Keilas hakata kandma, kui kursis on ta Eesti-Läti liigaga, mida toob suvi U20 koondises ja missugused on tema ootused uuele hooajale Keilas.

scroll to top