fbpx
Close

INTERVJUU | Klubi vahetanud Kaspar Treier hooajast Sassaris, uuest väljakutsest mandri-Itaalias ning vangerdustest koondises

-Kaspar Treier | Foto: Napoli Basket Facebook

Eesti koondise ääremängijal Kaspar Treieril täitus sel kevadel seitsmes Itaalia hooaeg, millest viimased neli on ta veetnud kõrgliigas Sassari klubi särki kandes. Septembris 25-aastaseks saav mängumees on rohkemate mänguminutite ootuses otsustanud keskkonda vahetada ning kolib Sardiinia saarelt suurlinna Napolisse, mille kõrgliigaklubiga on tal värskelt sõlmitud üks pluss üks leping.

Treieri neljas ehk viimane Sassari hooaeg kujunes numbriliselt esimese kolmega üsna sarnaseks, kui ta 23 mängu ja ligi 12 minuti jooksul kogus 3,7 punkti, 1,7 lauapalli, 0,5 korvisöötu ja 0,6 vaheltlõiget. Plusspoolele jääb kindlasti perfektne esitus vabaviskejoonel, kus 203-sentimeetrine äär tabas hooaja jooksul kõik 22 viset.

Korvpall24.ee portaalile antud intervjuus võtab Kaspar kokku eelneva hooaja plussid ja miinused ning avab Napolisse siirdumise tagamaid. Saame teada, kui suurt huvi klubid tema vastu üles näitasid, millised argumendid rääkisid Napoli kasuks ning kuidas hakkab tema roll uues klubis välja nägema. Muuhulgas selgub Eesti korvpallur, kelle soovitus mängis Treieri klubivahetusel olulist rolli ning lõpetuseks lahkab ta ka Heiko Rannula asumist rahvuskoondise lootsiks.

scroll to top