fbpx
Close

EESTLASED VÄLISMAAL | Kullamäe asub jahtima Leedu meistriliiga pronksi, Vene aitas koduklubi Iisraelis poolfinaali

-Kristian Kullamäe | Foto: BC 7bet-Lietkabelis Panevėžys Facebook

Erinevate riikide korvpalliliigad on käimas ning korralik arv eestlasi on mängimas üle ilma laiali. Korvpall24 portaal kajastab käesoleval hooajal meie välismaal mängivate korvpallurite tegemisi nädala kokkuvõtete formaadis ning kuna hooajad on läbi saamas, siis teeme nüüdsest kuni hooaja lõpuni seda ühes artiklis korraga. 

Hispaania meistriliigas lõpetas Baskonia eelmine nädal põhiturniiri ning alustas veerandfinaalseeriat Badalona Joventuti vastu. Hispaania esiliigas alustasid play-off’i suurepäraselt mõlemad eestlaste meeskonnad. Nii Jaan Puidet kui Rauno Nurger aitasid oma koduklubidel teenida veerandfinaalseerias kaks võitu. Itaalias alustasid Kaspar Treier ja Sassari poolfinaalseeriat Euroliiga tiimi Milano vastu ning Serie A2 tasemel sai läbi Gregor Kuuba hooaeg.

Kristian Kullamäe ja Panevežys andsid Leedu meistriliiga poolfinaalseerias Žalgirisele korraliku lahingu, kuid seeria kokkuvõttes pidi eestlase koduklubi tunnistama Kaunase 3-1 paremust. Pronksiseerias läheb Kullamäe leivaisa vastamisi Jonavaga. Siim-Sander Vene ja Jeruusalemma Hapoel lõpetasid Iisraeli meistriliigas veerandfinaalseeria Bnei Herzeliya võidukalt ning lähevad poolfinaalseerias vastamisi Tel Avivi Hapoeliga. 

scroll to top