fbpx
Close

INTERVJUU | Emotsionaalne Marcis Vitols: Radunici kohta levitati valeinfot ning see tundus talle näkku sülitamisena

-Marcis Vitols | Foto: Keila KK esindusmeeskond Facebook

Tänavusel hooajal kohalikku korvpalliüldsust meeldivalt südika ja oodatust edukama mänguga üllatanud Keila KK liidriks oli lätlasest mängujuht Marcis Vitols, kes intervjuus Korvpall24 portaalile ütles, et tal oli kindel eesmärk teha tänavune hooaeg mõnes väiksemas klubis, et koguda kõvasti mänguminuteid ja enesekindlust ning kogeda suurt vastutust.

Varem Valmieras, Ogres, Ukraina klubis Odessa, Ventspilsis, Riia VEF-is ja BC Kalev/Cramos pallinud 31-aastane ja 185 cm pikkune Vitols kogus Paf Eesti-Läti liigas lõppenud hooajal 22 kohtumisega keskmiselt 28,5 minutit, 13,1 punkti, 4,4 lauapalli, 5,7 resultatiivset söötu ja 1,4 vaheltlõiget. Kuigi statistikanumbrid olid lätlasel korralikud, siis enda sõnul jäi tema hooaega varjutama vahepealne vigastus.

Vitols lahkas intervjuus Keila hooaega iga võimaliku nurga alt ning rääkis välja, kuidas ta peatreener Peep Pahvi debüütaastat kõrgliigas hindab, milline omadus neid kahte ühendas ning kes olid Keila tiimis suurimad naljaninad. Korralikult käima läks Vitols aga küsimuse peale, kas kuulujutud Matej Radunici kohta vastavad tõele või mitte. Nimelt levisid eestikate play-off’ide ajal kõlakad, justkui horvaadist tsentri vigastus polnud tegelikult nii tõsine, et ta poleks saanud mängida.

scroll to top