fbpx
Close

INTERVJUU | Omal ajal Eestis mängides räpivideos relvaga vehkinud Nick Covington: ma ei kahetse suurt midagi, aga ühte asja kahetsen küll

-Nick Covington | Foto: Siim Semiskar

Kui ookeani taga jäi Memphis Grizzliese korvpallimeeskonna staartagamees Ja Morant hiljuti lühikese aja jooksul juba teist korda vahele sotsiaalmeedias relva välgutamisega, siis Eestis on sarnase vägitükiga omal ajal hakkama saanud Tallinna Kalevi ameeriklasest leegionär Nick Covington. Toona Eestis see asi eriti suurt kõlapinda ei leidnudki. Igatahes on hooajal 2009/10 Eestis pallinud 37-aastane tagamees tänaseni aktiivselt korvpalli juures ning tegutseb treenerina.

Korvpall24 portaal võttis omal ajal Tallinna Kalevi eest Eesti liigas keskmiselt 29,1 minutiga 16,3 punkti, 3,6 lauapalli ja 1,8 resultatiivset söötu kogunud tagamängijaga kontakti ning tahtsime intervjuus teada, kas ta 2010. aastal avalikuks saanud relvaintsidenti kahetseb ka. Kõigi teiste meenutuste kõrval taaselustasime ka lennujaama ripakile jäetud auto loo ning saime teada, et Covington usub, et jõudis pärast Eestist lahkumist oma karjääris NBA-le väga ligidale ning vaid ebaõnn röövis talt selle võimaluse.

Nick, Sa oled Jacksonville State’i ülikooli korvpalli koordinaator. Palun räägi, kuidas on Sinu karjäär edenenud?

scroll to top