fbpx
Close

INTERVJUU | Üliõpilaste, tööliste ja talupoegade tiimi taas üle võtnud Kalle Klandorf: korraks võib ahju alt välja kobida ning spordile pühenduda

-Kalle Klandorf | Foto: Siim Semiskar

Kalle Klandorf on mees, kes on alates 2003. aastast olnud Tallinna Kalevi võistkonna juhendaja, abitreeneri kui ka abimehe rollis, kuid nüüd on otsustanud pärast mõneaastast pausi võtta uuesti üle võistkonna peatreeneri rolli.  Suvel loobumise äärel olnud Kalevi meeskonna päästis välja just Klandorf, kes tänu toetajate jutule oli peatreeneri koha uuesti vastu võtnud. Eelmisel hooajal Audentesega koostööd teinud Tallinna Kalev on uueks hooajaks naasnud juurte juurde ning Klandorfi sõnul ongi uue hooaja Kalev üliõpilaste, tööliste ja talupoegade meeskond. 

Võistkonda on suudetud meelitada endised koondislased Erik Keedus ja Toomas Raadik, eelmisest hooajast jätkavad Mario Paiste, Erik Schmaltz, Artur Evestus ja Georg Oliver Metsaorg. Keilast on liitunud Illimar Raiend, Pärnust tuli Mark Andreas Jaakson, Itaaliast naasis Daniil Mäeorg, Ameerikast Andre Loigu, kodukamaralt eelmisel hooajal esiliigas Tamsalu Los Toroses mänginud Janar Aniste ning tiimiga taasliitus Georg Allemann. Lisaks alustab Kalev hooaega kolme välismaalasega: tiimi kuuluvad USA mängujuht Kelvin Robinson ning pikkade osakonnas ameeriklane James Moore ja ukrainlane Dmitri Tõhhonov.

Uueks hooajaks omale püsiva treening- ja kodusaali Nordi Spordihoonesse leidnud Tallinna Kalev korraldas hooajaeelse Tallinna Karika kontrollturniiri, mis ka võideti. Esimesel päeval alistati KK Viimsi 87:81 ja päev hiljem finaalis TalTech/Optibet 72:69. Korvpall24.ee portaal oli finaalmängul kohal ja pärast seda saime peatreener Klandorfiga pikemalt arutada, millised on tema esimesed emotsioonid võistkonnast, kuidas on treeningud sujunud, mis tegelikult kutsus Klandorfi tagasi peatreeneri kohale, miks lõppes Audentesega koostöö ning mitmel huvitaval teemal veel.

scroll to top